MÖBLER / Bord / Piedestaler 11299482
nr 1129 9482
Piedestaler
2 st, höjd: 62-95
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 september 2017
kl 20:23:03
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr